Piráti povedou Prahu 1. Koaliční smlouva podepsána, Bodeček a Antalová radními

31. 10. 2022
Piráti povedou Prahu 1. Koaliční smlouva podepsána, Bodeček a Antalová radními

Vážení sousedé a sousedky z Prahy 1, místní sdružení Pirátů na Praze 1 v demokratickém hlasování schválilo koaliční smlouvu a programové prohlášení pro koalici Piráti a občané z Prahy 1, TOP 09, Rezidenti 1, ODS a Naše Praha 1. Stejně tak byly potvrzeny naše nominace do Rady, kde nás bude zastupovat David Bodeček a Ivana Antalová. Koaliční smlouva byla podepsána v pondělí 31. října. Požádali jsme naše partnery, abychom také zahájili diskuzi o koaličně-opozičních principech otevřené a transparentní spolupráce.

Jsme rádi, že do společného programu se povedlo propsat drtivou většinu návrhů pro rozvoj naší Prahy 1, které Piráti dlouhodobě prosazují. Stejně tak oceňujeme, že se podařila vyjednat shoda na změně poměru členů v budoucím Kontrolním výboru ve prospěch opozice. Rovněž jsme dosáhli dohody, aby v Radě neusedla žádná trestně stíhaná osoba. Děkujeme všem koaličním partnerům za konstruktivní přístup.

David Bodeček, lídr kandidátní listiny Piráti a občané z Prahy 1

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Tři zastupitelé opouštějí klub Pirátů
31.10.2022

Tři zastupitelé opouštějí klub Pirátů

David Bodeček, Martin Arden a Ivana Antalová opustili zastupitelský klub Pirátů v Praze 1 a založili nový klub “Piráti a občané z Prahy 1”. Zastupitelce a člence původního pirátského klubu Nikol Švecové to sdělili až...

Ivana Antalová: Bariéry do 21. století nepatří!
30.08.2022

Ivana Antalová: Bariéry do 21. století nepatří!

Bariéry do 21. století nepatří! Podívejte se, jak se kandidátka Pirátů Ivana Antalová „proměnila“ na krátkou chvíli ve vozíčkáře. A na jaké překážky narazila, jen když chtěla navštívit radnici své městské části.