Otevřený dopis: Piráti vyzývají občanskou společnost k spolupráci na programu!

11. 02. 2022
Otevřený dopis: Piráti vyzývají občanskou společnost k spolupráci na programu!

'’Piráti přinášejí text otevřeného dopisu, kterým se obrátili na občanskou společnost na Praze 1. Při tvorbě programu do podzimních komunálních voleb chtějí zapojit široké spektrum různých spolků a dalších organizací z celé Prahy 1.’’

Vážení a milí sousedé,

v lednu jsme v souvislosti s letošními komunálními volbami oslovili zástupce některých občanských sdružení působících na Praze 1. Nezávisle na jejich politických preferencích jsme od nich získali zpětnou vazbu s podněty, které nyní vyhodnocujeme a vybrané zahrneme mezi stěžejní body námi vytvářeného volebního programu. Ten bude, v duchu celopražského programu Pirátů, založen primárně a především na potřebách a vizích občanů, následně i dalších subjektů působících a podnikajících na Praze 1. Cílem je nalézt shodu mezi našimi pirátskými hodnotami, které chceme prezentovat a vysvětlovat, a tím, co považuje za potřebné a důležité veřejnost na Praze 1.

Všem těm, kteří nám zpětnou reakci poskytli, velice děkujeme.

Vždy platilo, a bude platit i do budoucna, že v zastupitelstvu za Piráty zasednou lidé, kteří na Praze 1 plnohodnotně bydlí a žijí. Považujeme však za velmi podnětné znát také názory a doporučení těch, kteří společně s námi život a místa na Praze 1 sdílí.

Od kohokoliv z Vás uvítáme zpětnou vazbu či ochotu navázat s námi dialog, který můžeme do budoucna rozvíjet. Nasloucháme všem, kteří svou angažovaností chtějí pomoci Prahu 1 spravovat a rozvíjet.

S ohledem na nutnost včas uzavřít volební program budeme rádi, když nás kontaktujete co nejdříve. V případě, že se o komunální politiku zajímáte a chcete se v ní s námi realizovat, neváhejte se na nás také obrátit.

Těšíme se na Vás.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Volební program a javor
16.08.2021

Volební program a javor

V říjnu jdeme do voleb, které rozhodnou, jestli zakysneme v postkomunistické oligarchii Babiše, Hamáčka, Filipa a Okamury, nebo se od korupce a klientelismu konečně dostaneme do moderní evropské demokracie, kde je normální transparentnost a pravdomluvnost....