Kontaktní informace


    PhDr. Olga Sklenářová

PhDr. Olga Sklenářová

Předsedkyně Piráti Praha 1, členka komise pro informatiku (Praha 1), pedagožka,

olga.sklenarova@pirati.cz


    Mgr. David Bodeček

Mgr. David Bodeček

1. místopředseda Piráti Praha 1, zastupitel a oddávající (Praha 1), předseda kontrolního výboru (Praha 1), člen komise obecního majetku (Praha 1), člen komise obchodu a služeb (Praha 1), pedagog a procesní analytik,

david.bodecek@pirati.cz

Přidejte se k nám

Zajímá vás co děláme na jedničce, a chtěli byste se zapojit? Neváhejte a přijďte za námi na otevřenou (on-line či off-line) schůzi. Potkáváme se pravidelně, přesná data najdete v našem kalendáři. Těšíme se na viděnou.

Komunikujeme pravidelně na Facebooku, najdete nás jako Piráti Praha 1. Webové stránky pražského sdružení najdete na praha.pirati.cz.

Transparenstnost

Podpořte nás!

  • Finanční dary na podporu našeho fungování můžete posílat na dary.pirati.cz, kde vyberete Jiný účel: MS Praha 1 (nebo specifický symbol 110110).

  • Odesláním příspěvku s osobními údaji uzavíráte s Českou pirátskou stranou darovací smlouvu a udělujete jí souhlas ke zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů za účelem zpracování a přiznání daru a zasílání informací o Pirátské straně, a to i elektronickými prostředky. Vámi uvedená data budou podle zákona 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a hnutích součástí výroční finanční zprávy politické strany (částka, jméno, příjmení a datum narození nebo název a identifikační číslo právnické osoby).

Základní údaje

Emailová adresa

praha1@pirati.cz

Podatelna (Redmine)

praha1@pirati.cz

Transparentní účty

2100048174/2010 a další účty

Datová schránka

b2i4r6j

Celostátní web

www.pirati.cz

Každý člen strany má email ve tvaru: jmeno.prijmeni@pirati.cz