Jubilejní 30. pirátský guláš doprovodila výměnná akce nepotřebných věcí

Jubilejní 30. pirátský guláš doprovodila výměnná akce nepotřebných věcí

V pátek 25. ledna proběhl v Pirátském centru v Praze Na Moráni historicky první Pirátský Swap (výměna čehokoliv potřebného). Byly zde plné stolky a věšáky s dětským, dámským i pánským oblečením. Nechyběly ani hračky, módní doplňky a různé domácí potřeby. Z fotografií můžete sami posoudit atmosféru této celodenní akce.

Jubilejní 30. pirátský guláš

Touha lidí pomáhat se ukázala i zde. Hodně návštěvnic a návštěvníků přineslo k výměně daleko více věcí, než si následně odneslo. Již v pozvánce na tuto akci jsme avizovali, že oblečení, které nebude rozebráno, poputuje k potřebným lidem. A tak se také stalo. Dvě velké tašky teplého oblečení našly své šťastné majitele u potřebných lidí bez domova na Hlavním nádraží, a to během rozdávání našeho již třicátého „Pirátského Guláše“. Toto oblečení pomůže těmto lidem překonat nelehké zimní období. Sdílením toho, čeho máme přebytek, vytváříme důležitý životní prostor pro nás a zároveň příležitost pro jiné. Rozhodně se můžete těšit na další užitečné akce, které pomáhají a těší zároveň.

Děkujeme všem zúčastněným za pomoc.

Jubilejní 30. pirátský guláš Jubilejní 30. pirátský guláš

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

DOTACE 2019
28.01.2019

DOTACE 2019

Termíny pro podání žádostí o dotace se blíží - do 8. února můžete žádat o dotace na rozvoj občanské společnosti a spolkovou činnost, do 15. února na kulturní akce a projekty.