5. září 2022 v Hotelu Jalta: Debata s kandidáty na starosty MČ Praha 1

30. 08. 2022
5. září 2022 v Hotelu Jalta: Debata s kandidáty na starosty MČ Praha 1

Jaká jsou klíčová témata Prahy 1? Jaká je vize městské části? A jakou má budoucnost?

Na to se můžete zeptat Davida Bodečka, kandidáta na starostu městské části Prahy 1 za Piráty, ale i všechny ostatní, kteří se v komunálních volbách utkají. V hotelu Jalta na Václavském náměstí proběhne předvolební debata. Událost pořádá Sdružení Nového Města pražského, z.s. David Bodeček nabídku přijal, zastoupeno bude celkem jedenáct kandidátek. Moderátory budou Jan Kotrbáček a Karel Doubek.

A o čem se bude vlastně diskutovat? Jsou definována tři témata:

  • Kvalita života pro místní
  • Je centrum Prahy dobrá adresa?
  • Jak dál s dopravou na Praze 1?

Nyní máte unikátní příležitost namísto plakátů a politických hesel vidět kandidáty na starostu naživo a také se je zeptat na to, co vás trápí. Nepropásněte svoji příležitost! Debata se uskuteční v pondělí 5. 9. od 18:00.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Tři zastupitelé opouštějí klub Pirátů
31.10.2022

Tři zastupitelé opouštějí klub Pirátů

David Bodeček, Martin Arden a Ivana Antalová opustili zastupitelský klub Pirátů v Praze 1 a založili nový klub “Piráti a občané z Prahy 1”. Zastupitelce a člence původního pirátského klubu Nikol Švecové to sdělili až...

Ivana Antalová: Bariéry do 21. století nepatří!
30.08.2022

Ivana Antalová: Bariéry do 21. století nepatří!

Bariéry do 21. století nepatří! Podívejte se, jak se kandidátka Pirátů Ivana Antalová „proměnila“ na krátkou chvíli ve vozíčkáře. A na jaké překážky narazila, jen když chtěla navštívit radnici své městské části.